Центр регіональних проектів

Центр регіональних проектів

Чимало людей сьогодні потребують професійної підтримки і дуже приємно, що існують комітети, спілки, організації, що ставлять собі за мету виробити оптимальний шлях щодо вирішення такої проблеми.
Зокрема, у центрі регіонального розвитку у чергову середу ми були присутні на зборах молодіжної організації, де між учасниками відбулася бесіда щодо трьох представлених проектів: "Модель Європарламенту" презентувала Олена Немченко, "Правова допомога, консультація для різних верств населення" - Олена Семенова, "Міжнародна Екологічна проблема ODESOS" - Нікіта Шибанов. Своєю метою кожен з учасників проекту поставив захист прав людини: добре налаштовані початківці юридичної справи обіцяють безкоштовно проконсультувати кожного бажаючого з приводу будь-якої проблеми і запустити механізм її вирішення.
Після презентованих проектів, Володимир Павлович Пунько - судовий експерт з екологічних питань - підтримав Нікіту Шибанова у справі про те, що українські землі, зокрема одеські, дійсно знаходяться під великою загрозою. Місто просто переповнено кипами шкідливого бруду, а найбільшим "смітником" Південній Пальміри є Київський район, площа найбільшої свалки тут, близько 2400 кв.метрів. Звісно, доречною є ідея про створення екологічної поліції, яка буде "природним стражем".

Насправді, представлені аудиторії проекти потребують подальшого опрацювання, але й зараз можна відчути у кожному з них раціональне зерно і чіткий план подальших дій. Залишається тільки побажати обдарованій молоді натхнення, бадьористі і духовної сили, адже ми хочемо побачити не тільки зародження проекту, а і його впровадження у життя з подальшими позитивними відгуками.

Дивитися відео http://youtu.be/zFy1t1rHsf8.


Анастасія Левченко

Одесса

спеціально для Univer.tv


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс